Sapancada Günbatımı

Sapanca gölü yakınlarında yaşayanlar için bazen göz ardı edilse de görsel olarak çarpıcı bir güzellikte. Etrafından geçen yollar ve sanayii kuruluşlarıyla bu kadar iç içe olsa da, korunmuş bir gölümüz denilebilir… Ama bunların konumuzla da çok alakası yok. Hoş ama boş bir fotografımı öylece bir kenara atamadığımdan paylaşmak istedim. Ve söylemek isterim ki bu fotograf onca silinen kare arasından üzerinde görüldüğü gibi biraz uğraşılarak paylaşıldı.

2 cevaplar
 1. @yarikan
  @yarikan says:

  Mustafacım bu fotoyu fotokritik.com dışında kendi blogunda çok büyük olmasa da orta büyüklükte yayınlama durumun var mı? Yoksa telif hakları dolayısıyla mı böyle bir link verem durumu sözkonusu.Çünkü fotokritik üyesi olmayana fotoyu net görememe gibi bir dezavantaj sözkonusu da.__Başarılı çalışma.__Tebrikler.__ http://www.ahmetyarikan.com.tr

  • mustafacan
   mustafacan says:

   Ahmet abi aslında fotokritikte paylaştıktan sonra bir de buraya yüklemekten üşendiğimi belirtmek isterim. Ayrıca küçük görünme sorunu olacağı fikri de aklıma gelmemişti aslında. Durum böyle. Teşekkür ediyorum.

Yorumlar kapalı.